Százszázalékos teljesítménnyel Eb-negyeddöntős az U17-es ...
Labdarúgás: Százszázalékos teljesítménnyel Eb-negyeddöntős az U17-es válogatott.
Harmadik csoportmérkőzését is megnyerte a magyar válogatott az írországi U17-es labdarúgó Európa-bajnokságon. Preisinger Sándor szövetségi edző együttese egygólos hátrányból verte 3-2-re az oroszokat, így százszázalékos teljesítménnyel jutott a negyeddöntőbe.
A magyar válogatott ...
2019-05-11 08:10:48
Vasárnap a foci V.B. kieső szakaszában büntető párbajok
Vasárnap a foci V.B. kieső szakaszában büntető párbajok voltak az eredmények.
- Spanyolország - Oroszország 1:1 Büntetők rúgása után 3:4 lett. Oroszország jutott tovább.
A meccs során egy rendkívül érdekes adat látott napvilágot: a spanyolok több mint ezerszer passzoltak a 120 perc alatt egymáshoz, amellyel világrekordot állítottak fel.

- Horvátország - Dánia...
2018-07-02 10:12:20
FIFA labdarúgó V.B. 2018
FIFA labdarúgó V.B. 2018 Június 14 - Július 15-ig.

Teljes menetrend a mérkőzésekről

2018-06-05 20:03:48
2014-es U19es labdarúgó EB. Magyarország
Wikipedia

A Magyar ifi csapat 3. helyen végzett, ezzel kvalifikálta magát a VB.re
Hiába kezdte két vereséggel és 2-9-es gólkülönbséggel a hazai Eb-t az U19-es csapat, egyetlen győzelem elég volt ahhoz, hogy kiharcolják az indulást a 2015-ös világbajnokságra. Izrae...
2014-07-26 12:56:39
Vb-2014 - Büntetőkkel jutott elődöntőbe Hollandia
...
Hollandia egymás után másodszor, összességében pedig ötödször jutott el az elődöntőig. A döntőért az argentinokkal mérkőzik majd szerdán.
Negyeddöntő:Hollandia-Costa Rica 0-0 - 11-esekkel: 4-3 ------------------------------------ ------Salvador, Fonte Nova Aréna, 50 ezer néző, v: Ravsan Irmatov (üzbég)
sárga lap: Martins Indi (64.), Huntelaar (111.), illetve Diaz (37...
100 nap múlva kezdődik a foci VB.
...2014.03.04. -től számítva száz nap múlva kezdődik az idei labdarúgó-világbajnokság Brazíliában, ebből az alkalomból a torna mérkőzéseinek otthont adó városok egész nap a nemzeti színekben fognak pompázni.
..
Az ország futball válogatottja egy nappal később Johannesburgban játszik felkészülési mérkőzést ...
2014-03-04 20:55:43
2014 évi V.B. labdarúgás selejtező
Andora - Magyrország 0:5
Szurkolók Andorában
......
Magyar csapat tagjai:
Bogdán Ádám -Vanczák Vilmos, Lipták Zoltán, Juhász Roland, Laczkó Zsolt - Koman Vladimir, Korcsmár Zsolt, Hajnal Tamás - Gera Zoltán, Szalai Ádám, Dzsudzsák Balázs.
........
2012-09-07 23:01:01
24 óra hírei
...24 óra hírei
Részletesen origo.hu - n.

Szerda 16:02Jeff Goldblum otthagyja krimisorozatát
Jeff Goldblum úgy döntött, nem hosszabbítja meg szerződését az Esküdt ellenségek spin-offjánál, a Bűnös szándék-nál.

Szerda 15:51Újabb holttestet találtak az alsóörsi gyilkosságot nyomozó rendőrök
Holttestet találtak a rendőrök abban a fekete autóban, a...
2010-08-04 16:12:46
2010 labdarúgó-világbajnokság

Dél-afrikai Köztársaság

2010-07-11 12:36:10
1 2
Címkék: Labdarúgás VB, Magyarország EZÜSTÉRMES, Preisinger Sándor, Labdarúgó VB, Hollandia-Costa Rica, Fonte Nova Aréna, Ravsan Irmatov, Martins Indi, Zsengellér Gyula, Szurkolók Andorában, Bogdán Ádám, Vanczák Vilmos, Lipták Zoltán, Juhász Roland, Laczkó Zsolt, Koman Vladimir, Korcsmár Zsolt, Hajnal Tamás, Gera Zoltán, Szalai Ádám, Dzsudzsák Balázs, Jeff Goldblum, Dél-afrikai Köztársaság, magyar válogatott, írországi U17-es, meccs során, rendkívül érdekes, spanyolok több, hazai Eb-t, 2015-ös világbajnokságra, argentinokkal mérkőzik, torna mérkőzéseinek, nemzeti színekben, ország futball, nappal később, alsóörsi gyilkosságot, rendőrök abban, fekete autóban, világbajnokságra, johannesburgban, teljesítménnyel, gólkülönbséggel, világbajnokság, százszázalékos, krimisorozatát, worldcupfinale, világrekordot, mérkőzésekről, mérkőzéseinek, összességében, spanyolország, argentinokkal, negyeddöntőbe, hosszabbítja, kvalifikálta, felkészülési, negyeddöntős, magyarország, válogatottja, magyarizrael, gyilkosságot, horvátország,